Hmm. Sądzę że można by troszkę zmienić przeznaczenie bloga. Nie będzie w nim tylko miłych słówek o stardoll , ale będą Tu też różne historie wymyślane i przytrafione . Jeżeli by tak cały czas pisać o stardoll... Myślę że stworzę jeszcze jednego bloga . Coś w stylu ... Mojego pamiętnika . I tak czasu za wiele już nie ma żadna z Nas pisanie ograniczymy .Tak jak mówię , zaraz storzę bloga o rzeczywistości .
Dziękuję.
Werroo.