wtorek, 26 kwietnia 2011
sobota, 23 kwietnia 2011
Metamorfoza maja344 .
Oto metamorfoza maja344 .
Przed : Na ogół mało kreatywnie .
Po :Troszkę więcej pomysłowości :)
Do wszystkich czytelniczek :
Zmieniłam w tym wpisie czcionkę , żeby zapytać was czy pisać tą czy poprzednią ? ;DD
Przed : Na ogół mało kreatywnie .
Po :Troszkę więcej pomysłowości :)
Do wszystkich czytelniczek :
Zmieniłam w tym wpisie czcionkę , żeby zapytać was czy pisać tą czy poprzednią ? ;DD
czwartek, 21 kwietnia 2011
Metamorfoza Bogati .
Oto metamorfoza Bogati .
Przed : Ładnie żadnych zastrzeżeń .
Po : Dodałam kolczyki i trochę zmieniłam makijaż :))
Przed : Ta bluzka nie pasuje zbyt .
Po :Ta bluzka dużo bardziej pasuje .
Podoba Ci się ?
Przed : Ładnie żadnych zastrzeżeń .
Po : Dodałam kolczyki i trochę zmieniłam makijaż :))
Przed : Ta bluzka nie pasuje zbyt .
Po :Ta bluzka dużo bardziej pasuje .
Podoba Ci się ?
Próbki ...
Dziś tak sobie majsterkowałam na gimpie i wyszła mi całkiem ładna twarz ale nie wiem co z ubraniem . Doradźcie !
???
Dziś dostałam taką wiadomość .
Your friend, agata3long, just found the coolest club of the year - Tomorrow, When The War began! Join it and tell five of your friends to have an exclusive gift from the film sent to your Suite.
Nie wkleiłam screena bo mi wyświetlało Błąd .
Your friend, agata3long, just found the coolest club of the year - Tomorrow, When The War began! Join it and tell five of your friends to have an exclusive gift from the film sent to your Suite.
Nie wkleiłam screena bo mi wyświetlało Błąd .
wtorek, 19 kwietnia 2011
czwartek, 14 kwietnia 2011
sobota, 9 kwietnia 2011
Metamorfoza olazasuwa123 .
Oto metamorfoza olazasuwa123 .
Przed : Karnacja odpada , może być ciemna ale nie do tego stopnia ! Najlepsza będzie taka jak powyżej . Takich ust się nie nosi .A przede wszystkim takiego koloru .
Po : Wszystko kategorycznie zmienione . I w stylu .
Przed : Ładnie , ale paznokcie nie pasują .Buty też są niezbyt ładne .
Po : Kolory są spasowane , zieleń do granatu pasuje :))
Podoba Ci się ?
Przed : Karnacja odpada , może być ciemna ale nie do tego stopnia ! Najlepsza będzie taka jak powyżej . Takich ust się nie nosi .A przede wszystkim takiego koloru .
Po : Wszystko kategorycznie zmienione . I w stylu .
Przed : Ładnie , ale paznokcie nie pasują .Buty też są niezbyt ładne .
Po : Kolory są spasowane , zieleń do granatu pasuje :))
Podoba Ci się ?
Paznokcie !!!
Nadeszła ta chwila ... Są dodatki do paznokci !!! Niestety wszystko jest dla super-star , załamałam się kiedy to zobaczyłam ://
A no i jedyne pocieszenie które jest nie widoczne . Można przedłużać paznokcie nie dla ss. Niestety w apartamencie tego nie widać .
A no i jedyne pocieszenie które jest nie widoczne . Można przedłużać paznokcie nie dla ss. Niestety w apartamencie tego nie widać .
poniedziałek, 4 kwietnia 2011
Pierwszy MK .
Do wygrania : Wszystko 5/5 przez 2 dni , dołączenie do klubu ( o ile masz ;D) , wpis do kg. , prezent - babeczka ( nie jestem ss. ) .
Kto to jest ?
Wygrała Psiara_Sara88 ! Odpowiedź podała mi w wiadomości na stardoll :)
Kto to jest ?
Wygrała Psiara_Sara88 ! Odpowiedź podała mi w wiadomości na stardoll :)
Ukryta lalka .
Pojawiła się nowa ukryta lalka tym razem Hannah Montana mi osobiście się nie podoba , a Wam ? http://www.stardoll.com/pl/dolls/1621/Hannah_Montana_Forever.html
Spoiler lakiery do paznokci !
Pojawiły się lakiery do paznokci , osobiście nie mogę się ich doczekać :))
Bardzo na nie oczekuje w starpalzie :) Mam nadzieję że ędą w cenie 5-10 sd. i chociaż 5 lakierów nie dla ss ;D
sobota, 2 kwietnia 2011
Poradnik dla początkującego stardollowicza .
Mam troszkę czasu więc stworzę poradnik " Dla początkującego stardollowicza " .
1. Wybieramy sobie lalkę z najładniejszymi ubraniami , ponieważ twarz w każdej chwili możemy zmienić po czym klikamy na nią i czekamy aż wyświetli się taki napis : Świetnie ! oto twoja lalka . Ja wybrałam najładniejszą jak dla mnie :)
2 . W okienkach wpisujemy swoje dane - login najlepiej jakby był fantazyjny , hasło skomplikowane . Wiek możemy uniewidocznić na profilu :)) Następnie klikamy Zagraj ! .
3. Zmieniamy swoją Doll jak najładniej i klikamy przycisk "Dalej" .
4. Oglądamy filmik , ale niekoniecznie :) I wybieramy normalne członkostwo lub członkostwo SuperStar , dla początkujących radzę zwykłe członkostwo żeby załapali o co chodzi :)
5. Pojawia się poradnik , i dostajemy pieniądze , ale radzę ich nie wydawać i potrzymać przez 3 dni , bo zostaniemy SuperStar za darmo i w tedy możemy kupić sobie lepsze rzeczy :)
Mam nadzieję , że pomogłam i nie będzie problemów z zalogowaniem :))
- werroo
1. Wybieramy sobie lalkę z najładniejszymi ubraniami , ponieważ twarz w każdej chwili możemy zmienić po czym klikamy na nią i czekamy aż wyświetli się taki napis : Świetnie ! oto twoja lalka . Ja wybrałam najładniejszą jak dla mnie :)
2 . W okienkach wpisujemy swoje dane - login najlepiej jakby był fantazyjny , hasło skomplikowane . Wiek możemy uniewidocznić na profilu :)) Następnie klikamy Zagraj ! .
3. Zmieniamy swoją Doll jak najładniej i klikamy przycisk "Dalej" .
4. Oglądamy filmik , ale niekoniecznie :) I wybieramy normalne członkostwo lub członkostwo SuperStar , dla początkujących radzę zwykłe członkostwo żeby załapali o co chodzi :)
5. Pojawia się poradnik , i dostajemy pieniądze , ale radzę ich nie wydawać i potrzymać przez 3 dni , bo zostaniemy SuperStar za darmo i w tedy możemy kupić sobie lepsze rzeczy :)
Mam nadzieję , że pomogłam i nie będzie problemów z zalogowaniem :))
- werroo
piątek, 1 kwietnia 2011
Subskrybuj:
Posty (Atom)





















