poniedziałek, 4 kwietnia 2011

Pierwszy MK .

Do wygrania : Wszystko 5/5 przez 2 dni , dołączenie do klubu ( o ile masz ;D) , wpis do kg. , prezent - babeczka ( nie jestem ss. ) .

Kto to jest ?
 Wygrała Psiara_Sara88 ! Odpowiedź podała mi w wiadomości na stardoll :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz