piątek, 27 maja 2011

Stylizacja Nr.1

Stylizacja dotyczy stylu EMO.Każdy za pewnie wie co to jest za styl.Umieszczę makijaż i ubiór odpowiedni.

1.Makijaż:

Recenzja:Tak można wyobrazić sobie styl Emo.Można mieć również czarne włosy,ale ja wybrałam białe.Sztuczne rzęsy nie są potrzebne,ale można je użyć.Można dodać też kolczyki na twarz.

2.Ubiór:


Recenzja:Styl emo polega na noszeniu obcisłych,czarnych rzeczy no i oczywiście Obrzydliwych butów.Wielu nastolatków lubi styl emo.Wiele pasków może być przydatnych.


Dziękuję za uwagę i myślę,że wam się to kiedyś przyda.

Kami.

czwartek, 26 maja 2011

Ech. Przepraszam wszystkie czytelniczki . Jak wiecie zbliża się koniec roku szkolnego , a wychowawczyni - nauczycielka przyrody się na mnie uwzięła bo wymyśliłam jakieś głupie spotkania . A teraz muszę wymyślać nowe sposoby żeby nie iść do szkoły bo zaraz będę miała przypał . Więc proszę o wyrozumiałość . Podczas mojej 'nieobecności' będzie pisała Kamicool  . Oczywiście będę zaglądała na bloga , ale nic nie będę dodawała . Metamorfozy również przekazuje Kamicool . Postaram się w wolnej chwili zrobić logo do bloga z Kamą . 

Więc jeszcze raz proszę o wyrozumiałość .

- Werroo


Ps. Kama piszemy czcionką Arial .

wtorek, 24 maja 2011

Uwaga!

Muszę Was uprzedzić,że Ja zamierzam zrobić poradnik stylu.Czyli będę robiła stylizacje na różne okazje beda dla SS i dla NSS.

Przepraszam

Przepraszam,że prawie w ogóle się nie udzielam,ale miałam ostatnio bardzo dużo nauki,muszę się postarać o dobrą średnią do gimnazjum.Od dzisiaj postaram się pisać posty.


Przepraszam Cię jeszcze raz Werroo.




Kami.

środa, 11 maja 2011

Już po stardoll .

Ogłaszam oficjalnie że adminom stardolla coś dolega . Może dziś im mózg źle zapracował ?
Powaliło ich z tą kasą . Sądzę że w 2 minuty od uzależnię się od stardoll i nie będę na niego wchodziła . Kto jest z tym zgodny ?

wtorek, 10 maja 2011

Poradnik do makeup .

Postanowiłam zrobić poradnik do robienia makeup. 
 Oto i on :

 Niedobrane kolory , nie pasują , nawet z daleka wyglądają brzydko .
Aaa. Nie przesadzaj z różem ! To wygląda tragicznie . Chyba że się przebierasz za 'Barbie' no to spoko .
 Strzałki eye linerem doprowadzone do końców są nieładne . Wyglądają jak oczy u Chinki .
Uuu. Jeśli chcesz zrobić makijaż , a nie masz czasu to lepiej zostaw swoją doll bez makijażu , nie rób jej krzywdy .

Doll i kosmetyków zapożyczyłam od Kamicool - naszej nowej redaktorki :))

sobota, 7 maja 2011

Siemka!

Hej!
Nazywam się Kamicool,i mam zaszczyt pomóc werroo.Zapraszam również na mojego bloga na którym robię metamorfozy kamicool-stardoll.blogspot.com.

Dziękuje za uwagę.

czwartek, 5 maja 2011