piątek, 27 maja 2011

Stylizacja Nr.1

Stylizacja dotyczy stylu EMO.Każdy za pewnie wie co to jest za styl.Umieszczę makijaż i ubiór odpowiedni.

1.Makijaż:

Recenzja:Tak można wyobrazić sobie styl Emo.Można mieć również czarne włosy,ale ja wybrałam białe.Sztuczne rzęsy nie są potrzebne,ale można je użyć.Można dodać też kolczyki na twarz.

2.Ubiór:


Recenzja:Styl emo polega na noszeniu obcisłych,czarnych rzeczy no i oczywiście Obrzydliwych butów.Wielu nastolatków lubi styl emo.Wiele pasków może być przydatnych.


Dziękuję za uwagę i myślę,że wam się to kiedyś przyda.

Kami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz