poniedziałek, 2 maja 2011

Metamorfoza Norbiy .

Metamorfoza Norbiy .

 

3 komentarze:

  1. sorry , ale nie podoba mi się ..

    OdpowiedzUsuń
  2. Hahah..Ty już możne nie rób nikomu metamorfoz.:D
    Ej..Skoro uważasz że musi być kreatywność ..To gdzie u cb ona jest..?
    Tak na przyszłość....Jak chciałaś z tej biednej dziewczyny zrobić wróżkę to ściąg rajstopy i tenisówki..i to coś tęczowe..

    OdpowiedzUsuń
  3. Hm. Nie zaprzestanę . No nie chciałam ? Miało być kolorowo .

    OdpowiedzUsuń