środa, 11 maja 2011

Już po stardoll .

Ogłaszam oficjalnie że adminom stardolla coś dolega . Może dziś im mózg źle zapracował ?
Powaliło ich z tą kasą . Sądzę że w 2 minuty od uzależnię się od stardoll i nie będę na niego wchodziła . Kto jest z tym zgodny ?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz