Strony
Strona główna
Reklamy .
O nas .
środa, 11 maja 2011
Już po stardoll .
Ogłaszam oficjalnie że adminom stardolla coś dolega . Może dziś im mózg źle zapracował ?
Powaliło ich z tą kasą . Sądzę że w 2 minuty od uzależnię się od stardoll i nie będę na niego wchodziła . Kto jest z tym zgodny ?
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz