niedziela, 1 stycznia 2012

No.

Cześć! Mamy nowy rok .... Przepraszam , że tak bez pożegnania . Nadal mam tego bloga i wgl. i wgl. Ale nie będę pisała . Wszystkich którzy czytali moje posty SERDECZNIE przepraszam . Nie będzie wam beze mnie . Zapraszam was jednak na bloga , na którym cały czas piszę Ja-i-juz . Jak minęły wakacje, święta sylwester ? Proszę i zachęcam do odwiedzenia mojego bloga . Do usłyszenia ♥




Pa ♥

wtorek, 6 września 2011

Początek czy koniec ?

Hmm. Sądzę że można by troszkę zmienić przeznaczenie bloga. Nie będzie w nim tylko miłych słówek o stardoll , ale będą Tu też różne historie wymyślane i przytrafione . Jeżeli by tak cały czas pisać o stardoll...  Myślę że stworzę jeszcze jednego bloga . Coś w stylu ... Mojego pamiętnika  . I tak czasu za wiele już nie ma żadna z Nas pisanie ograniczymy .Tak jak mówię , zaraz storzę bloga o rzeczywistości . 


Dziękuję.




Werroo.

Powrót.

Chciałam ogłosić WIELKI POWRÓT BLOGA.!
Już będziemy się zdaje pisały :)
Zapraszamy do śledzenia bloga . 


Do Kamy : Już powracamy , a może jakieś zasady .  Musimy wpisać minimum 2 posty miesięcznie :)


Werroo

poniedziałek, 29 sierpnia 2011

Pomóżcie Mi wygrać !

Pomóżcie Mi Wygrać w Miss Stardoll World 2011 !
Może w tym roku Miss Stardoll World zostanie Polka ! Pomóżcie w Tym ! ♥


Klikajcie aby zobaczyć szczegóły !

wtorek, 12 lipca 2011

:)

Nie pisałam tyle czasu ... Za 2 dni ponownie znikam na 2 tygodnie *_* Są wakacjee . A Wy  co robicie w wakacje ? Jaka u Was pogoda ? U Mnie beznadziejaa. Tylko dziś świeci słoneczko . Ojoj. Kama też się nie odzywa ;p Coś pomajsterkuje w blogu i znikam :*


Pa. :*

sobota, 4 czerwca 2011

Co dało się zauważyć , wakacje są za 18 dni. Nie wiem jak Wy , ale Ja wolę je spędzić z przyjaciółmi, lub na dworze . Jest to jednak wiele lepsze niż gnić przed kompem całymi godzinami . Niestety z Kamą kontaktu nie mam . Od razu Ją usprawiedliwiam , pojechała na Zieloną Szkołę . Zapewne Ona też nie zamierza pisać na blogu . Tak więc tak jakby zawieszam blog . Nie wiem , kiedy powrócimy , ale Ja zapewne będę podczas wakacji czasami pisała co się wydarzyło .
Wiadomość do Kamy :
Kama , jeśli wrócisz z tej zielonej szkoły, to napisz pod tym postem , lub stwórz nowy że wróciłaś i powiedz czy będziesz pisała .


- Werroo


Pozdrowienia miłych wakacji , i do usłyszenia !

EDIT:To Ja Kami. Wczoraj wróciłam do domu z wycieczki bardzo późno,zgadzam się z Werroo i może czasami będę pisała na blogu w wakacje.Pozdrawiam i życzę miłych wakacji.

Kamicool

piątek, 27 maja 2011

Stylizacja Nr.1

Stylizacja dotyczy stylu EMO.Każdy za pewnie wie co to jest za styl.Umieszczę makijaż i ubiór odpowiedni.

1.Makijaż:

Recenzja:Tak można wyobrazić sobie styl Emo.Można mieć również czarne włosy,ale ja wybrałam białe.Sztuczne rzęsy nie są potrzebne,ale można je użyć.Można dodać też kolczyki na twarz.

2.Ubiór:


Recenzja:Styl emo polega na noszeniu obcisłych,czarnych rzeczy no i oczywiście Obrzydliwych butów.Wielu nastolatków lubi styl emo.Wiele pasków może być przydatnych.


Dziękuję za uwagę i myślę,że wam się to kiedyś przyda.

Kami.