Pa ♥
niedziela, 1 stycznia 2012
No.
Cześć! Mamy nowy rok .... Przepraszam , że tak bez pożegnania . Nadal mam tego bloga i wgl. i wgl. Ale nie będę pisała . Wszystkich którzy czytali moje posty SERDECZNIE przepraszam . Nie będzie wam beze mnie . Zapraszam was jednak na bloga , na którym cały czas piszę Ja-i-juz . Jak minęły wakacje, święta sylwester ? Proszę i zachęcam do odwiedzenia mojego bloga . Do usłyszenia ♥
wtorek, 6 września 2011
Początek czy koniec ?
Hmm. Sądzę że można by troszkę zmienić przeznaczenie bloga. Nie będzie w nim tylko miłych słówek o stardoll , ale będą Tu też różne historie wymyślane i przytrafione . Jeżeli by tak cały czas pisać o stardoll... Myślę że stworzę jeszcze jednego bloga . Coś w stylu ... Mojego pamiętnika . I tak czasu za wiele już nie ma żadna z Nas pisanie ograniczymy .Tak jak mówię , zaraz storzę bloga o rzeczywistości .
Dziękuję.
Werroo.
Dziękuję.
Werroo.
Powrót.
Chciałam ogłosić WIELKI POWRÓT BLOGA.!
Już będziemy się zdaje pisały :)
Zapraszamy do śledzenia bloga .
Do Kamy : Już powracamy , a może jakieś zasady . Musimy wpisać minimum 2 posty miesięcznie :)
Werroo
Już będziemy się zdaje pisały :)
Zapraszamy do śledzenia bloga .
Do Kamy : Już powracamy , a może jakieś zasady . Musimy wpisać minimum 2 posty miesięcznie :)
Werroo
poniedziałek, 29 sierpnia 2011
Pomóżcie Mi wygrać !
Pomóżcie Mi Wygrać w Miss Stardoll World 2011 !
Może w tym roku Miss Stardoll World zostanie Polka ! Pomóżcie w Tym ! ♥
Klikajcie aby zobaczyć szczegóły !
Może w tym roku Miss Stardoll World zostanie Polka ! Pomóżcie w Tym ! ♥
Klikajcie aby zobaczyć szczegóły !
wtorek, 12 lipca 2011
:)
Nie pisałam tyle czasu ... Za 2 dni ponownie znikam na 2 tygodnie *_* Są wakacjee . A Wy co robicie w wakacje ? Jaka u Was pogoda ? U Mnie beznadziejaa. Tylko dziś świeci słoneczko . Ojoj. Kama też się nie odzywa ;p Coś pomajsterkuje w blogu i znikam :*
Pa. :*
Pa. :*
sobota, 4 czerwca 2011
Co dało się zauważyć , wakacje są za 18 dni. Nie wiem jak Wy , ale Ja wolę je spędzić z przyjaciółmi, lub na dworze . Jest to jednak wiele lepsze niż gnić przed kompem całymi godzinami . Niestety z Kamą kontaktu nie mam . Od razu Ją usprawiedliwiam , pojechała na Zieloną Szkołę . Zapewne Ona też nie zamierza pisać na blogu . Tak więc tak jakby zawieszam blog . Nie wiem , kiedy powrócimy , ale Ja zapewne będę podczas wakacji czasami pisała co się wydarzyło .
Wiadomość do Kamy :
Kama , jeśli wrócisz z tej zielonej szkoły, to napisz pod tym postem , lub stwórz nowy że wróciłaś i powiedz czy będziesz pisała .
- Werroo
Pozdrowienia miłych wakacji , i do usłyszenia !
EDIT:To Ja Kami. Wczoraj wróciłam do domu z wycieczki bardzo późno,zgadzam się z Werroo i może czasami będę pisała na blogu w wakacje.Pozdrawiam i życzę miłych wakacji.
Kamicool
Wiadomość do Kamy :
Kama , jeśli wrócisz z tej zielonej szkoły, to napisz pod tym postem , lub stwórz nowy że wróciłaś i powiedz czy będziesz pisała .
- Werroo
Pozdrowienia miłych wakacji , i do usłyszenia !
EDIT:To Ja Kami. Wczoraj wróciłam do domu z wycieczki bardzo późno,zgadzam się z Werroo i może czasami będę pisała na blogu w wakacje.Pozdrawiam i życzę miłych wakacji.
Kamicool
piątek, 27 maja 2011
Stylizacja Nr.1
Stylizacja dotyczy stylu EMO.Każdy za pewnie wie co to jest za styl.Umieszczę makijaż i ubiór odpowiedni.
1.Makijaż:

Recenzja:Tak można wyobrazić sobie styl Emo.Można mieć również czarne włosy,ale ja wybrałam białe.Sztuczne rzęsy nie są potrzebne,ale można je użyć.Można dodać też kolczyki na twarz.
2.Ubiór:

Recenzja:Styl emo polega na noszeniu obcisłych,czarnych rzeczy no i oczywiście Obrzydliwych butów.Wielu nastolatków lubi styl emo.Wiele pasków może być przydatnych.
Dziękuję za uwagę i myślę,że wam się to kiedyś przyda.
Kami.
1.Makijaż:

Recenzja:Tak można wyobrazić sobie styl Emo.Można mieć również czarne włosy,ale ja wybrałam białe.Sztuczne rzęsy nie są potrzebne,ale można je użyć.Można dodać też kolczyki na twarz.
2.Ubiór:

Recenzja:Styl emo polega na noszeniu obcisłych,czarnych rzeczy no i oczywiście Obrzydliwych butów.Wielu nastolatków lubi styl emo.Wiele pasków może być przydatnych.
Dziękuję za uwagę i myślę,że wam się to kiedyś przyda.
Kami.
Subskrybuj:
Posty (Atom)
