wtorek, 6 września 2011

Początek czy koniec ?

Hmm. Sądzę że można by troszkę zmienić przeznaczenie bloga. Nie będzie w nim tylko miłych słówek o stardoll , ale będą Tu też różne historie wymyślane i przytrafione . Jeżeli by tak cały czas pisać o stardoll...  Myślę że stworzę jeszcze jednego bloga . Coś w stylu ... Mojego pamiętnika  . I tak czasu za wiele już nie ma żadna z Nas pisanie ograniczymy .Tak jak mówię , zaraz storzę bloga o rzeczywistości . 


Dziękuję.




Werroo.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz