Hmm. Sądzę że można by troszkę zmienić przeznaczenie bloga. Nie będzie w nim tylko miłych słówek o stardoll , ale będą Tu też różne historie wymyślane i przytrafione . Jeżeli by tak cały czas pisać o stardoll... Myślę że stworzę jeszcze jednego bloga . Coś w stylu ... Mojego pamiętnika . I tak czasu za wiele już nie ma żadna z Nas pisanie ograniczymy .Tak jak mówię , zaraz storzę bloga o rzeczywistości .
Dziękuję.
Werroo.
wtorek, 6 września 2011
Powrót.
Chciałam ogłosić WIELKI POWRÓT BLOGA.!
Już będziemy się zdaje pisały :)
Zapraszamy do śledzenia bloga .
Do Kamy : Już powracamy , a może jakieś zasady . Musimy wpisać minimum 2 posty miesięcznie :)
Werroo
Już będziemy się zdaje pisały :)
Zapraszamy do śledzenia bloga .
Do Kamy : Już powracamy , a może jakieś zasady . Musimy wpisać minimum 2 posty miesięcznie :)
Werroo
poniedziałek, 29 sierpnia 2011
Pomóżcie Mi wygrać !
Pomóżcie Mi Wygrać w Miss Stardoll World 2011 !
Może w tym roku Miss Stardoll World zostanie Polka ! Pomóżcie w Tym ! ♥
Klikajcie aby zobaczyć szczegóły !
Może w tym roku Miss Stardoll World zostanie Polka ! Pomóżcie w Tym ! ♥
Klikajcie aby zobaczyć szczegóły !
wtorek, 12 lipca 2011
:)
Nie pisałam tyle czasu ... Za 2 dni ponownie znikam na 2 tygodnie *_* Są wakacjee . A Wy co robicie w wakacje ? Jaka u Was pogoda ? U Mnie beznadziejaa. Tylko dziś świeci słoneczko . Ojoj. Kama też się nie odzywa ;p Coś pomajsterkuje w blogu i znikam :*
Pa. :*
Pa. :*
sobota, 4 czerwca 2011
Co dało się zauważyć , wakacje są za 18 dni. Nie wiem jak Wy , ale Ja wolę je spędzić z przyjaciółmi, lub na dworze . Jest to jednak wiele lepsze niż gnić przed kompem całymi godzinami . Niestety z Kamą kontaktu nie mam . Od razu Ją usprawiedliwiam , pojechała na Zieloną Szkołę . Zapewne Ona też nie zamierza pisać na blogu . Tak więc tak jakby zawieszam blog . Nie wiem , kiedy powrócimy , ale Ja zapewne będę podczas wakacji czasami pisała co się wydarzyło .
Wiadomość do Kamy :
Kama , jeśli wrócisz z tej zielonej szkoły, to napisz pod tym postem , lub stwórz nowy że wróciłaś i powiedz czy będziesz pisała .
- Werroo
Pozdrowienia miłych wakacji , i do usłyszenia !
EDIT:To Ja Kami. Wczoraj wróciłam do domu z wycieczki bardzo późno,zgadzam się z Werroo i może czasami będę pisała na blogu w wakacje.Pozdrawiam i życzę miłych wakacji.
Kamicool
Wiadomość do Kamy :
Kama , jeśli wrócisz z tej zielonej szkoły, to napisz pod tym postem , lub stwórz nowy że wróciłaś i powiedz czy będziesz pisała .
- Werroo
Pozdrowienia miłych wakacji , i do usłyszenia !
EDIT:To Ja Kami. Wczoraj wróciłam do domu z wycieczki bardzo późno,zgadzam się z Werroo i może czasami będę pisała na blogu w wakacje.Pozdrawiam i życzę miłych wakacji.
Kamicool
piątek, 27 maja 2011
Stylizacja Nr.1
Stylizacja dotyczy stylu EMO.Każdy za pewnie wie co to jest za styl.Umieszczę makijaż i ubiór odpowiedni.
1.Makijaż:

Recenzja:Tak można wyobrazić sobie styl Emo.Można mieć również czarne włosy,ale ja wybrałam białe.Sztuczne rzęsy nie są potrzebne,ale można je użyć.Można dodać też kolczyki na twarz.
2.Ubiór:

Recenzja:Styl emo polega na noszeniu obcisłych,czarnych rzeczy no i oczywiście Obrzydliwych butów.Wielu nastolatków lubi styl emo.Wiele pasków może być przydatnych.
Dziękuję za uwagę i myślę,że wam się to kiedyś przyda.
Kami.
1.Makijaż:

Recenzja:Tak można wyobrazić sobie styl Emo.Można mieć również czarne włosy,ale ja wybrałam białe.Sztuczne rzęsy nie są potrzebne,ale można je użyć.Można dodać też kolczyki na twarz.
2.Ubiór:

Recenzja:Styl emo polega na noszeniu obcisłych,czarnych rzeczy no i oczywiście Obrzydliwych butów.Wielu nastolatków lubi styl emo.Wiele pasków może być przydatnych.
Dziękuję za uwagę i myślę,że wam się to kiedyś przyda.
Kami.
czwartek, 26 maja 2011
Ech. Przepraszam wszystkie czytelniczki . Jak wiecie zbliża się koniec roku szkolnego , a wychowawczyni - nauczycielka przyrody się na mnie uwzięła bo wymyśliłam jakieś głupie spotkania . A teraz muszę wymyślać nowe sposoby żeby nie iść do szkoły bo zaraz będę miała przypał . Więc proszę o wyrozumiałość . Podczas mojej 'nieobecności' będzie pisała Kamicool . Oczywiście będę zaglądała na bloga , ale nic nie będę dodawała . Metamorfozy również przekazuje Kamicool . Postaram się w wolnej chwili zrobić logo do bloga z Kamą .
Więc jeszcze raz proszę o wyrozumiałość .
- Werroo
Ps. Kama piszemy czcionką Arial .
Więc jeszcze raz proszę o wyrozumiałość .
- Werroo
Ps. Kama piszemy czcionką Arial .
wtorek, 24 maja 2011
Uwaga!
Muszę Was uprzedzić,że Ja zamierzam zrobić poradnik stylu.Czyli będę robiła stylizacje na różne okazje beda dla SS i dla NSS.
Przepraszam
Przepraszam,że prawie w ogóle się nie udzielam,ale miałam ostatnio bardzo dużo nauki,muszę się postarać o dobrą średnią do gimnazjum.Od dzisiaj postaram się pisać posty.
Przepraszam Cię jeszcze raz Werroo.
Kami.
Przepraszam Cię jeszcze raz Werroo.
Kami.
środa, 11 maja 2011
Już po stardoll .
Ogłaszam oficjalnie że adminom stardolla coś dolega . Może dziś im mózg źle zapracował ?
Powaliło ich z tą kasą . Sądzę że w 2 minuty od uzależnię się od stardoll i nie będę na niego wchodziła . Kto jest z tym zgodny ?
Powaliło ich z tą kasą . Sądzę że w 2 minuty od uzależnię się od stardoll i nie będę na niego wchodziła . Kto jest z tym zgodny ?
wtorek, 10 maja 2011
Poradnik do makeup .
Postanowiłam zrobić poradnik do robienia makeup.
Oto i on :
Niedobrane kolory , nie pasują , nawet z daleka wyglądają brzydko .
Aaa. Nie przesadzaj z różem ! To wygląda tragicznie . Chyba że się przebierasz za 'Barbie' no to spoko .
Strzałki eye linerem doprowadzone do końców są nieładne . Wyglądają jak oczy u Chinki .
Uuu. Jeśli chcesz zrobić makijaż , a nie masz czasu to lepiej zostaw swoją doll bez makijażu , nie rób jej krzywdy .
Doll i kosmetyków zapożyczyłam od Kamicool - naszej nowej redaktorki :))
Oto i on :
Niedobrane kolory , nie pasują , nawet z daleka wyglądają brzydko .
Aaa. Nie przesadzaj z różem ! To wygląda tragicznie . Chyba że się przebierasz za 'Barbie' no to spoko .
Strzałki eye linerem doprowadzone do końców są nieładne . Wyglądają jak oczy u Chinki .
Uuu. Jeśli chcesz zrobić makijaż , a nie masz czasu to lepiej zostaw swoją doll bez makijażu , nie rób jej krzywdy .
Doll i kosmetyków zapożyczyłam od Kamicool - naszej nowej redaktorki :))
sobota, 7 maja 2011
Siemka!
Hej!
Nazywam się Kamicool,i mam zaszczyt pomóc werroo.Zapraszam również na mojego bloga na którym robię metamorfozy kamicool-stardoll.blogspot.com.
Dziękuje za uwagę.
Nazywam się Kamicool,i mam zaszczyt pomóc werroo.Zapraszam również na mojego bloga na którym robię metamorfozy kamicool-stardoll.blogspot.com.
Dziękuje za uwagę.
czwartek, 5 maja 2011
poniedziałek, 2 maja 2011
wtorek, 26 kwietnia 2011
sobota, 23 kwietnia 2011
Metamorfoza maja344 .
Oto metamorfoza maja344 .
Przed : Na ogół mało kreatywnie .
Po :Troszkę więcej pomysłowości :)
Do wszystkich czytelniczek :
Zmieniłam w tym wpisie czcionkę , żeby zapytać was czy pisać tą czy poprzednią ? ;DD
Przed : Na ogół mało kreatywnie .
Po :Troszkę więcej pomysłowości :)
Do wszystkich czytelniczek :
Zmieniłam w tym wpisie czcionkę , żeby zapytać was czy pisać tą czy poprzednią ? ;DD
czwartek, 21 kwietnia 2011
Metamorfoza Bogati .
Oto metamorfoza Bogati .
Przed : Ładnie żadnych zastrzeżeń .
Po : Dodałam kolczyki i trochę zmieniłam makijaż :))
Przed : Ta bluzka nie pasuje zbyt .
Po :Ta bluzka dużo bardziej pasuje .
Podoba Ci się ?
Przed : Ładnie żadnych zastrzeżeń .
Po : Dodałam kolczyki i trochę zmieniłam makijaż :))
Przed : Ta bluzka nie pasuje zbyt .
Po :Ta bluzka dużo bardziej pasuje .
Podoba Ci się ?
Próbki ...
Dziś tak sobie majsterkowałam na gimpie i wyszła mi całkiem ładna twarz ale nie wiem co z ubraniem . Doradźcie !
???
Dziś dostałam taką wiadomość .
Your friend, agata3long, just found the coolest club of the year - Tomorrow, When The War began! Join it and tell five of your friends to have an exclusive gift from the film sent to your Suite.
Nie wkleiłam screena bo mi wyświetlało Błąd .
Your friend, agata3long, just found the coolest club of the year - Tomorrow, When The War began! Join it and tell five of your friends to have an exclusive gift from the film sent to your Suite.
Nie wkleiłam screena bo mi wyświetlało Błąd .
wtorek, 19 kwietnia 2011
czwartek, 14 kwietnia 2011
sobota, 9 kwietnia 2011
Metamorfoza olazasuwa123 .
Oto metamorfoza olazasuwa123 .
Przed : Karnacja odpada , może być ciemna ale nie do tego stopnia ! Najlepsza będzie taka jak powyżej . Takich ust się nie nosi .A przede wszystkim takiego koloru .
Po : Wszystko kategorycznie zmienione . I w stylu .
Przed : Ładnie , ale paznokcie nie pasują .Buty też są niezbyt ładne .
Po : Kolory są spasowane , zieleń do granatu pasuje :))
Podoba Ci się ?
Przed : Karnacja odpada , może być ciemna ale nie do tego stopnia ! Najlepsza będzie taka jak powyżej . Takich ust się nie nosi .A przede wszystkim takiego koloru .
Po : Wszystko kategorycznie zmienione . I w stylu .
Przed : Ładnie , ale paznokcie nie pasują .Buty też są niezbyt ładne .
Po : Kolory są spasowane , zieleń do granatu pasuje :))
Podoba Ci się ?
Paznokcie !!!
Nadeszła ta chwila ... Są dodatki do paznokci !!! Niestety wszystko jest dla super-star , załamałam się kiedy to zobaczyłam ://
A no i jedyne pocieszenie które jest nie widoczne . Można przedłużać paznokcie nie dla ss. Niestety w apartamencie tego nie widać .
A no i jedyne pocieszenie które jest nie widoczne . Można przedłużać paznokcie nie dla ss. Niestety w apartamencie tego nie widać .
poniedziałek, 4 kwietnia 2011
Pierwszy MK .
Do wygrania : Wszystko 5/5 przez 2 dni , dołączenie do klubu ( o ile masz ;D) , wpis do kg. , prezent - babeczka ( nie jestem ss. ) .
Kto to jest ?
Wygrała Psiara_Sara88 ! Odpowiedź podała mi w wiadomości na stardoll :)
Kto to jest ?
Wygrała Psiara_Sara88 ! Odpowiedź podała mi w wiadomości na stardoll :)
Ukryta lalka .
Pojawiła się nowa ukryta lalka tym razem Hannah Montana mi osobiście się nie podoba , a Wam ? http://www.stardoll.com/pl/dolls/1621/Hannah_Montana_Forever.html
Spoiler lakiery do paznokci !
Pojawiły się lakiery do paznokci , osobiście nie mogę się ich doczekać :))
Bardzo na nie oczekuje w starpalzie :) Mam nadzieję że ędą w cenie 5-10 sd. i chociaż 5 lakierów nie dla ss ;D
sobota, 2 kwietnia 2011
Poradnik dla początkującego stardollowicza .
Mam troszkę czasu więc stworzę poradnik " Dla początkującego stardollowicza " .
1. Wybieramy sobie lalkę z najładniejszymi ubraniami , ponieważ twarz w każdej chwili możemy zmienić po czym klikamy na nią i czekamy aż wyświetli się taki napis : Świetnie ! oto twoja lalka . Ja wybrałam najładniejszą jak dla mnie :)
2 . W okienkach wpisujemy swoje dane - login najlepiej jakby był fantazyjny , hasło skomplikowane . Wiek możemy uniewidocznić na profilu :)) Następnie klikamy Zagraj ! .
3. Zmieniamy swoją Doll jak najładniej i klikamy przycisk "Dalej" .
4. Oglądamy filmik , ale niekoniecznie :) I wybieramy normalne członkostwo lub członkostwo SuperStar , dla początkujących radzę zwykłe członkostwo żeby załapali o co chodzi :)
5. Pojawia się poradnik , i dostajemy pieniądze , ale radzę ich nie wydawać i potrzymać przez 3 dni , bo zostaniemy SuperStar za darmo i w tedy możemy kupić sobie lepsze rzeczy :)
Mam nadzieję , że pomogłam i nie będzie problemów z zalogowaniem :))
- werroo
1. Wybieramy sobie lalkę z najładniejszymi ubraniami , ponieważ twarz w każdej chwili możemy zmienić po czym klikamy na nią i czekamy aż wyświetli się taki napis : Świetnie ! oto twoja lalka . Ja wybrałam najładniejszą jak dla mnie :)
2 . W okienkach wpisujemy swoje dane - login najlepiej jakby był fantazyjny , hasło skomplikowane . Wiek możemy uniewidocznić na profilu :)) Następnie klikamy Zagraj ! .
3. Zmieniamy swoją Doll jak najładniej i klikamy przycisk "Dalej" .
4. Oglądamy filmik , ale niekoniecznie :) I wybieramy normalne członkostwo lub członkostwo SuperStar , dla początkujących radzę zwykłe członkostwo żeby załapali o co chodzi :)
5. Pojawia się poradnik , i dostajemy pieniądze , ale radzę ich nie wydawać i potrzymać przez 3 dni , bo zostaniemy SuperStar za darmo i w tedy możemy kupić sobie lepsze rzeczy :)
Mam nadzieję , że pomogłam i nie będzie problemów z zalogowaniem :))
- werroo
piątek, 1 kwietnia 2011
wtorek, 29 marca 2011
Metamorfoza julirok99 .
Oto metamorfoza julirok99 .
Przed :Te pieprzyki nie są fajne .
Po : Wszystko w sam raz i ładnie ;D
Przed : Podmasakrowałaś swoją doll ;//
Po : Trochę kreatywności i piękna doll :)
Podoba się ?
Przed :Te pieprzyki nie są fajne .
Po : Wszystko w sam raz i ładnie ;D
Przed : Podmasakrowałaś swoją doll ;//
Po : Trochę kreatywności i piękna doll :)
Podoba się ?
sobota, 26 marca 2011
piątek, 25 marca 2011
100 000 000 Użytkowników !!!
Już w przyszłym tygodniu na stardoll 100 000 000 mln. użytkowników !!! Miejmy nadzieję że z tej okazji będzie kolejna seria rzeczy lecz ładnych ;P
Metamorfoza Bella-Zosia .
Oto metamorfoza Bella-Zosia . ( Bez opisów. )
Na ubrania nie patrz. Nie wyszły ;/
Mam nadzieję że make-Up jest , ok ;P
Na ubrania nie patrz. Nie wyszły ;/
Mam nadzieję że make-Up jest , ok ;P
niedziela, 20 marca 2011
Metamorfoza Emo427 .
sobota, 19 marca 2011
Metamorfoza martysia859697 .
Oto metamorfoza martysia859697.
Przed : Ślicznie :)Tylko ja jestem przeciw szminkom z LUXE :)
Po : Oczki kociaka :) Długie rzęsy i jest ok :)
Przed : Nic nie zarzucę . Ładnie :)
Po : Taki luz :)
Przed : Ślicznie :)Tylko ja jestem przeciw szminkom z LUXE :)
Po : Oczki kociaka :) Długie rzęsy i jest ok :)
Przed : Nic nie zarzucę . Ładnie :)
Po : Taki luz :)
Wywiad z crazy-doll3
20:49 werroo
Witam .
20:50 Crazy-doll3
Hej ;P
20:50 werroo
No to ile jesteś na stardoll ?
20:50 crazy-doll3
Kilka msc.
20:51 werroo
Jaki jest twój ulubiony sklep na stardoll ?
20:51 crazy-doll3
LE .
20:52 werroo
ym
Czy na stardoll lubisz ciemną skórę ?
Oks
No to koniec wywiadu
Bardzo dziękuję , Pa ;*
to looknne
na werroo-o-stardoll.blogspot.com
Zapraszam
Witam .
20:50 Crazy-doll3
Hej ;P
20:50 werroo
No to ile jesteś na stardoll ?
20:50 crazy-doll3
Kilka msc.
20:51 werroo
Jaki jest twój ulubiony sklep na stardoll ?
20:51 crazy-doll3
LE .
20:52 werroo
Dobrze.
ym
Czy na stardoll lubisz ciemną skórę ?
20:52crazy-doll3
Więc.?
20:53werroo
Czy na stardoll lubisz ciemną skórę ?
20:53crazy-doll3
No nie wiem co to ma za znaczenie.? Nie zwracam na to uwagi
20:53werroo
Dobra
Oks
No to koniec wywiadu
Bardzo dziękuję , Pa ;*
20:54crazy-doll3
i kiedy
to looknne
20:54werroo
Dziś za jakieś 10 minut
na werroo-o-stardoll.blogspot.com
Zapraszam
Metamorfoza Vika555sekret
Metamorfoza Vika555Sekret .
Przed : Hmm . Róża niezbyt pasuje . Piegi nie najlepsze również :/
Po : Musiałam wymazać na paincie piegi ;P Kolor włosów bardziej dopasowany . I bez róży !
Przed : Powiem jedno słowo : Wow !
Po : Mam nadzieję że dla Ciebie Wow !
Mam nadzieję że powiesz Wow !
Przed : Hmm . Róża niezbyt pasuje . Piegi nie najlepsze również :/
Po : Musiałam wymazać na paincie piegi ;P Kolor włosów bardziej dopasowany . I bez róży !
Przed : Powiem jedno słowo : Wow !
Po : Mam nadzieję że dla Ciebie Wow !
Mam nadzieję że powiesz Wow !
Och. i znowu powtórka ;D
Znowu się powtórzyło . NCG i CG mają te same stroje ! Nie mam nic przeciwko ale jak tak dalej pójdzie to wszyscy będą tak samo ubrani żeby być CG lub NCG .
Metamorfoza Psiara_Sara88
Metamorfoza Psiara_Sara88 .
Przed : Niczego nie zarzucam . Ale mam prośbę . Kup sobie drugą rzęsę , ok ?
Po : Fryzurka zmieniona na bardziej klasyczną .
Przed :Ekhem . Niezbyt Ci ładnie w tym stroju ;/
Po :Wszystko dopasowane .
Jak rezultaty ?
Przed : Niczego nie zarzucam . Ale mam prośbę . Kup sobie drugą rzęsę , ok ?
Po : Fryzurka zmieniona na bardziej klasyczną .
Przed :Ekhem . Niezbyt Ci ładnie w tym stroju ;/
Po :Wszystko dopasowane .
Jak rezultaty ?
Subskrybuj:
Posty (Atom)














































