Postanowiłam zrobić poradnik do robienia makeup.
Oto i on :
Niedobrane kolory , nie pasują , nawet z daleka wyglądają brzydko .
Aaa. Nie przesadzaj z różem ! To wygląda tragicznie . Chyba że się przebierasz za 'Barbie' no to spoko .
Strzałki eye linerem doprowadzone do końców są nieładne . Wyglądają jak oczy u Chinki .
Uuu. Jeśli chcesz zrobić makijaż , a nie masz czasu to lepiej zostaw swoją doll bez makijażu , nie rób jej krzywdy .
Doll i kosmetyków zapożyczyłam od Kamicool - naszej nowej redaktorki :))




Brak komentarzy:
Prześlij komentarz