czwartek, 26 maja 2011

Ech. Przepraszam wszystkie czytelniczki . Jak wiecie zbliża się koniec roku szkolnego , a wychowawczyni - nauczycielka przyrody się na mnie uwzięła bo wymyśliłam jakieś głupie spotkania . A teraz muszę wymyślać nowe sposoby żeby nie iść do szkoły bo zaraz będę miała przypał . Więc proszę o wyrozumiałość . Podczas mojej 'nieobecności' będzie pisała Kamicool  . Oczywiście będę zaglądała na bloga , ale nic nie będę dodawała . Metamorfozy również przekazuje Kamicool . Postaram się w wolnej chwili zrobić logo do bloga z Kamą . 

Więc jeszcze raz proszę o wyrozumiałość .

- Werroo


Ps. Kama piszemy czcionką Arial .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz