Co dało się zauważyć , wakacje są za 18 dni. Nie wiem jak Wy , ale Ja wolę je spędzić z przyjaciółmi, lub na dworze . Jest to jednak wiele lepsze niż gnić przed kompem całymi godzinami . Niestety z Kamą kontaktu nie mam . Od razu Ją usprawiedliwiam , pojechała na Zieloną Szkołę . Zapewne Ona też nie zamierza pisać na blogu . Tak więc tak jakby zawieszam blog . Nie wiem , kiedy powrócimy , ale Ja zapewne będę podczas wakacji czasami pisała co się wydarzyło .
Wiadomość do Kamy :
Kama , jeśli wrócisz z tej zielonej szkoły, to napisz pod tym postem , lub stwórz nowy że wróciłaś i powiedz czy będziesz pisała .
- Werroo
Pozdrowienia miłych wakacji , i do usłyszenia !
EDIT:To Ja Kami. Wczoraj wróciłam do domu z wycieczki bardzo późno,zgadzam się z Werroo i może czasami będę pisała na blogu w wakacje.Pozdrawiam i życzę miłych wakacji.
Kamicool

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz