Strony
Strona główna
Reklamy .
O nas .
sobota, 19 marca 2011
Och. i znowu powtórka ;D
Znowu się powtórzyło . NCG i CG mają te same stroje ! Nie mam nic przeciwko ale jak tak dalej pójdzie to wszyscy będą tak samo ubrani żeby być CG lub NCG .
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz