sobota, 19 marca 2011

Och. i znowu powtórka ;D

Znowu się powtórzyło . NCG i CG mają te same stroje ! Nie mam nic przeciwko ale jak tak dalej pójdzie to wszyscy będą tak samo ubrani żeby być CG lub NCG .
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz