sobota, 19 marca 2011

Wywiad z crazy-doll3

20:49 werroo
Witam .
20:50 Crazy-doll3
 Hej ;P
20:50 werroo
  No to ile jesteś na stardoll ?
20:50 crazy-doll3
Kilka msc.  
20:51  werroo
Jaki jest twój ulubiony sklep na stardoll ? 
20:51 crazy-doll3
LE .

20:52 werroo
Dobrze.

ym
Czy na stardoll lubisz ciemną skórę ?
20:52crazy-doll3
Więc.?

20:53werroo
Czy na stardoll lubisz ciemną skórę ?

20:53crazy-doll3
No nie wiem co to ma za znaczenie.? Nie zwracam na to uwagi

20:53werroo
Dobra

Oks
No to koniec wywiadu
Bardzo dziękuję , Pa ;*
20:54crazy-doll3
i kiedy

to looknne
20:54werroo
Dziś za jakieś 10 minut

na werroo-o-stardoll.blogspot.com
Zapraszam

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz