piątek, 11 marca 2011

Nowości ;)

Teraz jak coś kupimy w  Starplazie za 20 sd. dostaniemy tajemniczy prezent :)
Tylko ja do końca nie rozumiem  , bo jak kupimy coś jednorazowo za 20 sd. czy jak łącznie wydamy 20 sd. ...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz