czwartek, 21 kwietnia 2011

Próbki ...

Dziś tak sobie majsterkowałam na gimpie i wyszła mi całkiem ładna twarz ale nie wiem co z ubraniem . Doradźcie !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz